Kontaktuj nás+8618653687188

Hľadať

Blok nazvaný HDPE jednorazových PE rukavice s papierová karta

Popis

Blok na čele HDPE jednorazových pe rukavice s papierová karta špecifikácia: PE rukavice, tiež známy ako jednorazové rukavice PE je druh plastické rukavice.

Share:

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Blok na čele HDPE jednorazových pe rukavice s papierová karta

Špecifikácia:
PE rukavice, tiež známy ako jednorazové rukavice PE je druh plastické rukavice. PE rukavice sú polyetylénové LDPE, HDPE, LLDPE fúkané film od represie, jednorazové rukavice.
Polyetylén PE polyetylén je anglická skratka.
Veľmi pohodlný na používanie, ale aj kvôli jeho povrchu bump spracovaním, anti-priľnavosť môže byť zmiešaný vľavo a vpravo, existujúce, aby sa stal široko používané produkty.
PE rukavice funkcie: vodotesný, anti-olej, anti-bakteriálne, odolnosť voči kyselinám a zásadám, anti-bakteriálne.


Technické parametre

Typ

Vysoká/nízka hustota polyetylénové rukavice

Materiál

Polyetylénovej živice

Veľkosť

S, M, L, XL, XXL

Funkcia

Hladký, reliéfne

Podmienky na uchovávanie

Rukavice udržiavajú svoje vlastnosti pri skladovaní v suchom stave pri teplote medzi 10 až 40 stupňov. Chráňte rukavice proti UV svetelné zdroje, ako je slnečné svetlo a oxidačných činidiel

Spôsob balenia

70pcs/taška, 80pcs/taška, 100ks/taška, 100ks/box, 500pcs/škatuľa


Známy ako jeden z vedúcich výrobcov a dodávateľov bloku čele hdpe pe jednorazové rukavice s papierová karta v Číne, Kangle plastov teraz vám prináša vysoko kvalitné výrobky od jeho profesionálny továreň. Ak sa chystáte veľkoobchod kvalitné plastové výrobky, skontrolujte citát s nami teraz a prispôsobené služby je ponúkaný.

Hot Tags: blok nazvaný HDPE jednorazových PE rukavice s výrobcovia kariet, Číny, papiera, továrne, veľkoobchod, prispôsobiť, ponuku