Kontaktuj nás+8618653687188

Hľadať

HDPE-zachytenie tesnenie ploché balenie alebo Box vložky alebo škatuľa Lineron Roll LDPE

Popis

HDPE non-zachytenie tesnenie ploché balenie alebo box vložky alebo kartónu lineron rolka fólie LDPE nízka hustota polyetylénu Box, škatuľka liner názov tovaru: Box liner, Box-liner...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

HDPE non-zachytenie tesnenie ploché balenie alebo box vložkou alebo škatuľa lineron roll LDPE
Nízka hustota polyetylénu Box fólie, kartón liner
Názov tovaru: Box liner, Box-liner, ovocie vrece, Apple taška, Bin Liner, Bin-liner, škatuľa Liner, Box vnútornú tašku, kartónu vnútorný vak, líniové pole, Liner pre kontajner, Liner pre kartón


Výhoda:
1. ideálny pre chrániť obsah pred prachom, špinavé a vlhkosti
2. prispôsobené veľkosti a dizajnu, môžete s otvormi vzduch-out podľa vášho návrhu
3. tlač vlastné logo je tiež k dispozícii
4. ISO 9001 certifikovanou
5. viac ako 20 rokov výrobných skúseností, rodiny vlastnil továreň

Použitie:
1. plastový škatuľke vložky, tiež odvolával sa na as'Carton Liners'are používa pestovateľov ovocia a zeleniny, poľnohospodárov, mäso packers, spracovateľov hydiny, spracovateľov rýb, veľkoobchod mäsiari, automobilových výrobcov, výrobcov leteckých, plastových a spracované balenie potravín na hygienicky linku kartóne a zabezpečenie výrobkov dorazí čisté, čerstvé, bezpečné a s minimálnou kazenie.
2. Tieto plastový škatuľke vložky možno styku s potravinami, vrátane mäsa a hydiny. Plastová škatuľka vložky chrániť obsah balenia pred prachom, špinou a vlhkosťou.
3. Tieto starostlivo navrhnutý kartón plastové vložky sú vyrobené z materiálov, super silná, životnému prostrediu a majú praktické drawtape zatvoriť a dopraviť ich.
4. plastový škatuľke vložky sú veľmi vhodné na použitie ako vonkajší obal pre sypké látky ako sú mäsové výrobky, drobné diely, výrobky v prášku, atď.
5. plastový škatuľke vložky sú k dispozícii v širokej škále materiálov, tlač štýly, farby, tvary a balený jednotlivo or'bag roll ".


Ako merať fóliu?
Zmerajte svoj box (L x Š x D) v palcoch a použitie vzorca zistiť bag, ktorý vyhovuje najlepšie.
Líniové L = Box L + 2 palce
Líniové W = pole W + 2 palce
Líniové D = blok D + ½ (pole W) + 6 palcov


Známy ako jeden z vedúcich výrobcov a dodávateľov z hdpe non-zachytenie tesnenie ploché balenie alebo políčko líniové alebo škatuľa lineron roll ldpe v Číne, Kangle plastov teraz vám prináša vysoko kvalitné výrobky od jeho profesionálny továreň. Ak sa chystáte veľkoobchod kvalitné plastové výrobky, skontrolujte citát s nami teraz a prispôsobené služby je ponúkaný.

Hot Tags: HDPE non-zachytenie tesnenie ploché balenie alebo box vložkou alebo škatuľa lineron roll LDPE, Čína, výrobcovia, továrne, veľkoobchod, prispôsobené, citácie

You Might Also Like