Kontaktujte nás+8618653687188

Hľadať
Banner

O nás

1.Brief info

WEIFANG KANGLE PLASTIK CO, LTD bola založená v roku 1998, ktorá sa špecializuje na výrobu rôznych druhov plastových vrecúšok, ako sú odpadkové vrecia, tašky potravín, poštové tašky, tričko nákupné tašky, charitatívnu tašku, zástera.

S viac ako 15 rokov plastové tašky skúsenosti, sme najviac konkurencieschopné a vysoko kvalitné plastové tašky výrobcu v Číne. Sme veľmi dobre oboznámení s trhom EÚ a americkým trhom, ako sú večierky TESCO, CARREFOUR, SAINSBURY, WOOLWORTHS a dodávajú najväčší výrobcovia plechoviek v Spojených štátoch a Spojenom kráľovstve za posledných 15 rokov, s položkami, ktoré uprednostňujú, aby sa nevyrábali sami. Môžeme dodávať plastové vrecká a vložky na odpadky buď vo vlastných značkách, vytlačených podľa vašich predloh, alebo na zákazku na zákazku, a plne sme sa oboznámili s očakávaniami zákazníkov o kvalite a balení.

Nachádzame sa v meste Weifang provincie Šan-tung v Číne. Naša ročná výrobná kapacita je viac ako 12.000 metrických ton. Máme certifikáty ISO a BRC a tiež prešiel SEDEX, továrenský audit spoločnosti BSCI. Ste veľmi vítaní, že navštívite, kontrolujeme a kontrolujeme našu továreň.
Na základe "Kvalitné produkty, vynikajúce služby, konkurencieschopné ceny a rýchle dodanie", garantujeme, že dostanete profesionálne výrobky s najlepšou kvalitou, konkurencieschopné ceny a dobré predajné služby.

Srdečne vítame všetkých priateľov, aby nás kontaktovali a úprimne dúfame, že budeme môcť získať oveľa lepšiu budúcnosť spoločne.

2.Náš výrobok
Naše výrobky zahŕňajú:
Hviezdicové koše na odpadky, obaly na potraviny, tričko na nákupné tašky, charitatívnu tašku, vrecko na odpadky z domácich zvierat, detská plienka taška, PE zástera, PE rukavica, taška na odevy, obložková fólia, deli fólia atď.

3.Product Flow

4.Naše osvedčenie
Vždy sa domnievame, že úspech našej spoločnosti je priamo spojený s kvalitou produktov, ktoré ponúkame. Spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu, ako sú stanovené v usmerneniach ISO9001, BRC, SGS a našom prísnom systéme kontroly kvality, prešli sme v továrnom audite spoločnosti BSCI, SEDEX a SGS.

5. Partner spolupráce
Tesco, Carrefour, Interplast, Helix, Fastenal

6.Testovacie zariadenie

Klesajúci dpart test Tensílna skúška
Detektor kovov

7.Kvalitná kontrola
Ako sme získali certifikát ISO9001 a BRC, zaviedli sme dôkladný systém QC.

1) Riadenie kvality surovín a príslušenstva
Žiadne nástroje na kontrolu surovín, iba certifikácia dodávateľov. Vytvorte vzorky nového materiálu a otestujte vzorky na porovnanie výsledkov testovania so starou zostavou. Bude to v poriadku do skladu, ak výsledky v rámci tolerancie, Random kontrola príslušenstva, aby vadné výrobky zo skladu.

2) Hodnotenie objednávky
Keď dostaneme nové objednávky (nové produkty namiesto opakovaných objednávok), ak máme vzorky kupujúceho, testujeme kvalitu v našej skúšobni a zaznamenáme a taktiež znova vykonáme testovanie vzorky, aby sme splnili skúšobný záznam zákazníka. Potom pošlite vzorky počítadla na potvrdenie. V rovnakej dobe, robiť všetok materiál miešanie vzorec, spracovanie technických v súbore. Hromadná výroba podľa nášho technického záznamu po potvrdení vzoriek.

3) Zmiešanie materiálu
Výrobné oddelenie ukáže laboratóriu vzorec miešania materiálu na základe technického súboru. OA vykoná náhodnú kontrolu.

4) Proces fúkania
A.Osobná kontrola: Prevádzkovateľ bude samo kontrolovať šírku filmu a čistú hmotnosť na meter, potom zaručí správnu veľkosť a hrúbku.
B.QA kontrolu kvality filmu každé 2 hodiny. A vyplňte kontrolné údaje vo forme záznamu. V tejto podobe je detailná špecifikácia vrátane šírky vrecka, dĺžky, čistej hmotnosti, ako aj tolerancie. QA tiež potrebujú skontrolovať problém s kľúčovou kvalitou nárazových vložiek ---- pevnosť rozdelená fyzickou kontrolou.QA potrebujú porovnať údaje v rámci tolerancie alebo nie, ak nie, požiada operátora, aby stroj zastavil a znovu nastavil aby splnili správne špecifikácie. Vadné filmy boli umiestnené v šrot.
C.Rôzna hrúbka fólie, ktorá má testovať odrazový náraz, odolnosť proti roztrhnutiu, pevnosť v ťahu v skúšobnej miestnosti. Minimálne jedno posunové razové testovanie, Výsledky testovania zaznamenávajú aj spätnú väzbu príslušnému oddeleniu v čase.

5) Kontrola kvality výroby vreciek.
A.Samernická kontrola. Prevádzkovateľ musí mať váhu čistú hmotnosť každého kotúča v elektronickej podobe, aby sa zaručila čistá hmotnosť vrecka. Spodné tesnenie bolo samočinne kontrolované, hlavne sa zmenil filmový valec. To všetko fyzickou kontrolou.
Kontrola B.QC. QA tiež náhodne kontroluje spodné tesnenie a čistú hmotnosť, ako aj ďalšie položky na vyplnenie záznamu. Náhodná kontrola každých 2 hodín.Ak výsledky presahujú normu špecifikácie, operátor bude vyzvaný, aby stroj zastavil a nastavil, kým nie je správny a beží pravidelne. Vadné vrecká boli taktiež izolované do šrotovej oblasti.
C.Zároveň rôznych hrúbkových vreciek od rôznych strojov, ktoré majú byť testované na kontrolu kvality spodného tesnenia v skúšobnej miestnosti. Aspoň jednu zmenu raz. Výsledky testovania zaznamenávajú aj spätnú väzbu príslušnému oddeleniu.

6) Náhodné kontroly hotových výrobkov pred skladom.
QC spraví náhodnú kontrolu všetkých hotových výrobkov, ak je tolerancia vyššia ako norma, bude izolovaná a oškrabovaná. Týmto spôsobom nechajte všetky chybné hotové výrobky mimo skladu.

7) Vysledovateľnosť kvality
Máme sledovateľnosť č. 6 číslic na spodku každej vonkajšej škatule. Ide teda o dátum výroby, stroj č. číslo operátora a pečiatka QA no.When sa vyskytla otázka kvality, môžeme sledovať túto tašku s vysledovateľnosťou č.

8) Testovanie skúšobnej miestnosti
A.Pôvodné testovanie kvality vzorky od zákazníka.
B. Testovanie vzoriek.
C. Testovanie veľkých vzoriek materiálu.
D.Process technika zmenená, testovanie vzoriek
E. Pravidelné testovanie

Všetky uvedené vyššie Testovanie nárazu z fólie, odolnosti voči roztrhnutiu, pevnosti v ťahu a pevnosti spodného tesnenia aspoň raz za každú zmenu. Údaje sa porovnávajú s kvalifikovaným štandardom a spätnou väzbou na QC a výrobné oddelenie včas.